Бивш украински депутат закла малките си деца в турски хотел 

23 май 2022 08:05   2 коментара   10948 прочита


 

 
Бивши украински депутат уби две от малките си деца в Турция. Инцидентът е станал в събота, 21 май, в хотел в турския град Алания в провинция Анталия. 

Според вестник Sumhuriyet това е бившият депутат на градския съвет на Харков Алексей Навроцки. Според вестника между мъжа и съпругата му избухнала кавга, при която той наръгал дъщеря си и сина си до смърт. Жената на Навроцки е ранена. 

Полиция била извикана от съседи, които чули крясъците на жената. Пристигайки на мястото, служителите на реда заварили бившия депутат да седи до телата на загиналите деца. Мъжът е арестуван. По предварителна информация по време на инцидента той е бил под влияние на наркотици. 

Навроцки е избиран два пъти в областния съвет, а през 2015 г. е избран в градския съвет. На сайта на Харковския национален университет „Каразин“ той е посочен като заместник-ректор по научно-педагогическа работа. 


Още от: Любопитно

Принтирай статия
2 коментара
23 Май 2022 09:50 | НАЙК
Оценка:
4
 (
8
 гласа)

УКРАИНЦИТЕ СА МНОГО ЖЕСТОКИ ХОРА. ТЕ НЕ ЗАСЛУЖАВАТ ДОРИ СЪЖАЛЕНИЕ, А НИЕ БЪЛГАРСИТЕ ГРАЖДАНЕ СЕ ЛИШАВЕМЕ ОТ ХРАНА ЗА ДА ИМ ПОМОГНЕМ..... ТОВА НЕ Е СПРАВЕДЛИВО


25 Май 2022 08:45 | V
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

Избягал от войната, а я носи със себе си. Отврат!




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар